Catering a koordinace svatby

14.07.2018

Svatba by měla patřit k těm krásným a jedinečným zážitkům v životě budoucích manželů. Také je to jakási brána k dalším společným chvílím v dobrém i ve zlém. Našim velkým přáním je, abychom Vám pomohli právě tento den prožít v přítomném okamžiku bez starostí a vykouzlit z nich nezapomenutelnou událost s rodinou a přáteli... 

Věřím, že i svatba s omezeným rozpočtem, bude pro všechny originálním a nezapomenutelným zážitkem. Díky našim službám se Vám dostane více času na oslavu a radování se z Vašeho jedinečného a velkého dne. 


"Přejeme novomanželům Malachovým spoustu dalších krásných chvil v jejich společném životě..."

Novomanželé Malachovi

Poděkování novomanželů

"Dobrý den Kateřino,
po krátkém vydechnutí po svatbě bych Vám chtěla za nás oba moc poděkovat. Za Vaši preciznost, péči a zkušenosti, které velkou měrou přispěly k tomu, že jsme spolu s našimi rodinami a přáteli zažili nádhernou svatbu. Lepší bychom si ani nedokázali představit. Když jste se o nás starali - sršela z Vás všech dobrá nálada, i když je mi jasné, že v polních podmínkách to nebylo lehké. Atmosféra na místě byla protkaná sounáležitostí. Vím, že naše rodiny to umí a jsem ráda, že jste se naladili a jeli s námi až do rána na stejné vlně. Obě maminky ve Vás osobně také cítily velkou podporu. 

Atmosféra na místě byla protkaná sounáležitostí.

 Všichni si jídlo moc pochvalovali, několikrát jsem zaslechla, že tak dobré ještě na žádné svatbě nezažili. I když mi jsme odpoledne vždycky jen zobli, oběd jsme si užili v klidu a míru a byl výborný. Přejeme Vám mnoho zdaru do dalších pracovních dní ve všech Vašich oborech působení."

Marie a Ondra Malachovi

Novomanželé