První svatba roku 2020!

01.02.2020

Díky situaci, která světem v tuto chvíli otřásá (17. dubna) je to bohužel zatím naše jediná svatba letošního roku, na kterou jsme měli možnost připravit vegetariánské občerstvení. Ale za to byla krásná, překrásná! 

Nevěstě to neskutečně moc slušelo a ženich byl mým hrdinou, protože vysvobodil našeho Maxika (společně se svědkem a paní fotografkou). Aneb jak jsme našeho Maxika z bláta tlačili přes celé hřište! Viz. fotky níže..

Sice jsme se vlastně viděli jen dvakrát, ale manželé Štrosovi si mě celým srdcem jednoznačně získali! Doufám, že budeme mít někdy v budoucnu, pro Vás či Vaši rodinu, možnost připravit další catering!

Přeji Vám i celé Vaší rodině hlavně hodně zdraví a lásky! V dobrém i zlém! Za celý tým KATERINGU gratulujeme! 

Poděkování novomanželů

"Dobrý den, 

Ještě jednou bychom moc rádi poděkovali za vaše služby v náš svatební den. Za příjemnou komunikaci už při telefonické domluvě, za výborný catering, krásně nachystaný, a vaši profesionalitu a ochotu i při nečekaných událostech. Za což jsme byli velmi vděční. A ještě jednou za ně moc děkujeme."

Věrka a Michal Štrosovi

Manželé

FOTOGALERIE


Za fotky děkujeme fotografce Sue Konvalinkové, pokud by jste chtěli využít její služby, přikládám odkaz přímo na její web: www.suzannefoto.cz